su dünyası


Su dünyası olarak yenilenen havuzlar alanımızda birbirinden farklı kullanım alanları hizmetinizde. Çocuklar ve yetişkinler için kullanıma sunduğumuz aqua park alanı, farklı yapı ve formlarda 5 adet kaydırak, sakin nehir, eğlence havuzu, tırmanma duvarı, jakuzi ve şelaleleri ile en büyük eğlence odağı haline gelmektedir.

240 m² ölçülerinde ve 140 cm derinliğine sahip yüzme havuzu, yüzmeyi sevenler tarafından tercih edilebilecek bir diğer kullanım alanıdır. Yüzme havuzunda bu aktiviteye renk katacak olan iki adet su şelalesi yer almaktadır. Eklem rahatsızlığı olan misafirlerimiz için termal havuzlar alanımızda 3 adet büyük termal havuz, 1 adet jakuzili termal havuz ve 1 adet yürüme parkurlu ve masaj etkili termal havuz mevcuttur.

Tüm bu olanaklara ek olarak içerisinde 5 adet olarak konumlandırılmış masaj yataklı havuzumuz da yine misafirlerimizin istifadesine sunduğumuz etkinlik alanlarımız arasındadır. Eğlencenin ve çeşitliliğin termal havuzlar bölgesinde de devam edebilmesi ve misafirlerimizin hoşça vakit geçirebilmelerini sağlamak adına içerisinde kar çeşmesi bulunan kar odası da sunulan başka bir olanaktır. Astım, bronşit gibi üst solunum yolu rahatsızlığı olan misafirlerimizin de hesaba katılarak dizayn edilen su dünyasında buhar odaları, tazelenmek için Türk hamamı, iki adet sauna ve kese odası da yer almaktadır.

Tüm stres ve ağrılardan kurtulmak için hizmete sunulan aromaterapi ve buna ilaveten masaj çeşitleri yine misafirlerimizin rahatlaması için hizmete sunulan imkanlardandır. İki adet saunanın da bulunduğu su dünyasında oluşabilecek yeme-içme ihtiyacı için de belli noktalarda üç adet vitamin hane bulunmaktadır.

ÜYE GİRİŞİ