misafir bilgilendirme

Değerli misafirlerimiz,
Buhara Evlerinde yapacağınız konaklama öncesinde sizler için hazırladığımız bilgilendirme metnini okumanız, sorunsuz ve huzurlu bir konaklama için size yardımcı olacaktır.

1
Misafirlerimizden yıllık aidat borcu olanlar, aidatlarını kendilerine gönderilecek SMS linki ile, web sayfamızdaki YILDAT linkine tıklayarak veya giriş işlemleri esnasında kredi kartı ya da banka kartı ile ödeyebilmektedir.
2
Konaklayacak misafirlerimizin girişte ateş ölçümleri yapılmaktadır, ateşi yüksek çıkan misafirlerimiz tesiste konaklatılmayıp, en yakın sağlık kuruluşuna yönlendirilmektedir.
3
Misafirlerimizin tesise girişte ve konaklama süresi boyunca pandemi tedbirleri açısından tüm hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uyması gerekmektedir.
4
Dairelere girişlerimiz saat 16:00 itibariyle başlar; dönem kullanımı bitiminde çıkışlarımız ise en geç saat 10:00‘dır.
5
Dairelerimizin donanımı temel düzeydeki ihtiyaçları karşılayacak şekilde olup, yemek yapmak için 6 kişilik mutfak malzemesi bulunmaktadır.
6
Konaklama için gelen tüm misafirlerimizin (bebekler dâhil) giriş işlemleri esnasında ibraz edebilmeleri için kimlik belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
7
Konaklamalarda mahremiyet konusuna dikkat edilmesi gerekmektedir.
8
Misafirlerimizin evde unuttukları yiyecek, temizlik malzemesi ve diğer eşyalar sağlık tedbirleri nedeniyle imha edilmektedir.
9
Çöplerin dairelerinden alınmasını isteyen misafirlerden bir haftalık süreçte 50 TL’den az olmamak kaydıyla hizmet bedeli alınır.
10
Çöplerini dairede biriktiren ve giderken dairede bırakan, bulaşık da dâhil olmak üzere daireyi her anlamda kirli bırakarak ayrılan, ayrıca daire içi demirbaşların yerini değiştirdiği tespit edilen misafirlerden 150TL’den az olmamak kaydıyla hizmet bedeli tahsil edilir.
11
Konaklama bitiminde çıkış işlemleri esnasında tüm misafirlerimizden kullanımları oranında elektrik tüketim bedeli tahsil edilmektedir.
12
Dairelere evcil hayvan getirmek yasaktır.
13
Misafirlerimizin tesise gelirken yanlarında su dünyası için gerekli malzemeleri (haşema, bone, terlik, havlu vs) getirmeleri gerekmektedir. Getirememe durumunda ilgili ürünler ücret karşılığında tesisimizden temin edilebilmektedir.
14
Su dünyasında 18 yaşından küçük çocuklar ebeveynleri olmadan havuzları kullanamamaktadır.
15
4 yaşından büyük erkek çocuklar, bayan havuzlar alanını kullanamamaktadır. Ayrıca ishal ve diğer hastalık belirtileri olan çocuklar, sağlık tedbirleri nedeni ile havuzlar alanına alınmazlar.

DİKKATİNİZE!
Uçak veya otobüs ile tesisimize gelecek olan misafirlerimizin, ulaşım konusunda Haşemi Turizm’i arayarak servis seferleri hakkında bilgi almaları gerekmektedir.
MENZİL HAŞEMİ: 0416 745 80 14
KAHTA HAŞEMİ: 0416 725 76 81

ÜYE GİRİŞİ